Arsenal foci, football, mezrendelés, meccsek, gólok, Arzenál rajongói oldal

2009. Március 23, 14:42
Walcott sérüléséről

Megnyugtató eredménnyel zárult a pénteki edzésen séta közben megsérülő Theo Walcott orvosi vizsgálata. A porcsérülésnek tűnő eset, bár Wenger csak óvatosan optimista, úgy tűnik, hogy nem súlyos a sérülés. Theo térde ugyan be van még dagadva, de nem porcsérülés..

Mindkét csapat odatette magát

Jó kis első félidőt játszottunk, a Newcastle nyomás alatt próbált minket tartani. Azt ne kérdezzék mi lett volna ha berúgják a büntetőt. A második félidőben fokoztuk a tempót, több lehetőséget lalkítottunk ki és a végén meggyőző fölénnyel nyertünk. A hazaiaknak balszerncséje volt, hiszen akkor rúgtuk a gólokat, amikor Bassong és Steven Taylor nem tudott beavatkozni, hiszen nem voltak a pályán..

A forduló további eredményeiről

Jó eredmények születtek, fel tudtunk zárkózni az élbolyhoz, mi soha nem adjuk fel a feljebb lépés lehetőségét, megpróbáljuk..

16 veretlen meccs után ..

Meccsről-meccsre javulunk, a mai csapatban hat-hét játékos 20-22 éves korú, a szurkolók nem hitték el, hogy elég jó a csapat.

Almunia és s büntető

Nyilván jól jön egy csapatnak ha a kapusa kivédi a 11-est. Róma óta azt érzem, hogy megnőtt az önbizalma. Láttam rajta – jogtalannak vélte a büntetőt.

Michael Owen

Meglepődtem, hogy nem volt kezdő, bár azt olvastam, hogy nem akar játszani, talán azért mert fizikailag nem érezte topon magát. Meg kell azonban mondanom, hogy Obafemi(Martins)és Peter(Lovenkrands) igen jól játszott.

Arsenal helyezés

Az egyetlen dolog ami változott, hogy két hete nem a saját kezünkbe volt a sorsunk, már ami a BL indulási helyet illeti. Két hetet nyolc pont volt a hátrányunk a Villa mögött, de most már rajtunk múlik minden..